Obsah

TRÉNINKOVÁ STEZKA ZA PLOTEM ŠKOLKY

Typ: ostatní
Hurá!!! Tak už jsme se zase dočkali, (již po třetí) hry za plotem školky.

TRÉNINKOVÁ STEZKA ZA PLOTEM ŠKOLKY

Hurá!!! Tak už jsme se zase dočkali, (již po třetí) hry za plotem školky.

Ale pozor, tentokrát Vás čeká dlouhá trasa zaměřená na sport a cvičení. Tak co? Troufnou si naši školkáčci i tentokrát?

Hra začne u brány při vstupu do školky a povede kolem školy k pekárně. Cestou téměř pod rozhlednou k vinicím a po polní cestě směrem k pile, kolem rybníků a konečně cíl, jak už známo z předešlých her u zadní brány školky.

Hrou bude tentokrát děti provázet Zajíček Pavlíček a abyste se neztratili, připravil si pro Vás mapu. Tu si můžete vzít na bráně školky, případně vytisknout doma z odkazu níže. Přejeme Vám hodně zdaru a snad se na konci dočkáte i nějaké odměny.

A kdy se na něj můžete těšit? Zajíček Pavlíček na Vás bude připraven od čtvrtka 1.4.2021 a zacvičit si s ním můžete kdykoliv, a to až do 8.4.2021. Budeme rádi, když nám ze svého cvičení pošlete nějaké fotografie dětí.


Příloha

Vytvořeno: 30. 3. 2021
Poslední aktualizace: 30. 3. 2021 11:17
Autor: