Plavání

V úterý 5.3.2019 jedou děti ze tříd Motýlků a Žabiček poprvé do plavání. Plavat budeme od 8:45 do 9:30.

Vzhledem k tomu, že od mateřské školy odjíždíme v 7:45, prosíme Vás, aby jste děti

(i neplavce) přivedli do mateřské školy nejpozději v 7:40.

Děti budou potřebovat: Batoh, plavky a sáček na mokré plavky, ručník, dívky koupací čepici, pití se šroubovacím uzávěrem.

Nedávejte dětem sladkosti, svačinka je zajištěna z MŠ.

POHÁDKOVÁ BABIČKA

Milé babičky a dědečkové,
Srdečně Vás zveme do naší školky na akci „ POHÁDKOVÁ BABIČKA“.

Jsem jedna z pohádkových babiček,
ráda se dívám do dětských očiček,
jsou čistá jak lesní studánky,
šťastná jsem, když čtu jim pohádky.

Milé babičky a dědečkové,

Srdečně Vás zveme do naší školky na akci „ POHÁDKOVÁ BABIČKA“.

Budeme si společně číst a poslouchat Vaše příběhy z dětství. Pokud máte chuť strávit s dětmi pěkné chvilky, přijďte mezi nás.

Čekáme Vás vždy každou středu po obědě od 12.00 hodin v každé třídě MŠ Polešovice.

Akce je určena pro všechny babičky i dědečky, nejenom pro ty, kteří mají ve školce svá vnoučata.

To nejdůležitější, co by dětem, rodičům a seniorům tento projekt měl přinést, je vzájemný respekt, naslouchání druhým, úctu ke starší generaci, sdílení společného času a radost ze čtení.

Těší se na Vás děti a paní učitelky z MŠ Polešovice

Projekt začíná ve středu 7. února 2018 a trvá do 30. 5. 2018