Vážení rodiče, od 1. 1. 2018 bude zdraženo stravné pro děti od 3 do 6 let o 1 Kč, pro děti od 7 let o 2 Kč, prosím počítejte s tím a nastavte si vyšší částku na svém inkasu.

Vážení rodiče,

z důvodu podcenění příznaků nemoci dětí ze strany rodičů se v MŠ rozšířil Syndrom ruka - noha - ústa, proto nyní důrazně žádáme, abyste nepodceňovali příznaky nemoci a navštívili v případě horečky a vyrážky v oblasti úst, na rukou a nohou dětského lékaře. Nevoďte nemocné děti do MŠ  (a to platí i v případě horečky, kašle a zelené rýmy, průjmů či zvracení !! Nepodceňujte nemoc a zajděte k lékaři)!!!

Na základě této události budeme nyní od všech požadovat lístek od lékaře s vyjádřením, zda je možné dítě do kolektivu přijmout. (více o nemoci si můžete pročíst níže)

Děkujeme za pochopení

Žádosti o přijetí dítěte do MŠ pro rok 2017/2018 !!!

Žádosti o přijetí dítěte do MŠ pro rok 2017/2018 !!!

Vážení rodiče nová “ Žádost o přijetí dítěte ke vzdělávání pro školní rok 2017/2018″ je ke stažení zde na webových stránkách ve složce “ DOKUMENTY „.

Pokud budete chtít vytisklé formuláře jsou k vyzvednutí ve třídě “ Sluníčka a Berušky“.

Bc. Jitka Oharková, ředitelka

Vztahuje se na: